SEMINARIUM NAUKOWE „SPECYFIKA TŁUMACZEŃ PRAWNICZYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

Serdecznie zapraszamy na seminarium naukowe „Specyfika tłumaczeń prawniczych z języka angielskiego” w ramach Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja działającej przy Instytucie Prawa, Administracji i Ekonomii UP.

Seminarium poprowadzi dr Paweł Madej.

Termin: 29 stycznia 2019 r., godz. 15.00

Miejsce: Audytorium im. prof. W. Danka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków

Fundacja Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie PRO UNIVERSITATIS objęła patronatem działalność Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja. W ramach inauguracji w dn. 6 grudnia 2018 r. odbyło się seminarium naukowe „Wpływ standardów międzynarodowych na Konstytucję i system ustrojowy RP”, poprowadzone przez prof. dr hab. Jerzego Jaskiernię.