II FORUM WSPÓŁPRACY I INTEGRACJI INSTYTUTU PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII UP Z PARTNERAMI ZEWNĘTRZNYMI

Serdecznie zapraszamy Studentów i Wykładowców na II Forum Współpracy i Integracji Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii UP z partnerami zewnętrznymi. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Fundacja Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie PRO UNIVERSITATIS.

Temat: KONCEPCJA SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU W PRAKTYCE PRZEDSIĘBIORSTW
Termin: 8 marzec (piątek) 2019 r., godz. 10.00
Miejsce: Audytorium im. Prof. Wincentego Danka
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków

W kwietniu 2018 r. odbyło się I Forum Współpracy i Integracji Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii z partnerami zewnętrznymi: „Organizacje pozarządowe. Misja – zadania – projekty – współpraca”, które zapoczątkowało współpracę Instytutu z organizacjami pozarządowymi – ważnymi podmiotami ekonomii społecznej, w różnych zakresach i na różnych poziomach (m.in. wspólne projekty, staże/ wolontariat, wsparcie przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych, stowarzyszeń, fundacji itd. w ulepszaniu programów studiów, w prowadzeniu warsztatów itd.).

Podczas tegorocznej edycji, w ramach II Forum – będzie możliwość poznania doświadczeń przedsiębiorstw w realizacji działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR, Corporate Social Responsibility), przyczyn ich zaangażowania w inicjatywy prospołeczne i prośrodowiskowe oraz efektów podejmowanych działań. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele takich firm, jak: Shell, Danone, Kraków Airport, Capgemini, Tesco, Motorola Solutions Systems, Astor S.A.

PROGRAM WYDARZENIA