WYKŁAD „SPORY KORPORACYJNE W SPÓŁKACH ZAMKNIĘTYCH”

Serdecznie zapraszamy na wykład „Spory korporacyjne w spółkach zamkniętych” w ramach Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja działającej przy Instytucie Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Wykład wygłosi dr hab. Krzysztof Oplustil, prof. UJ, Katedra Polityki Gospodarczej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Termin: 25.04.2019 r. (czwartek), godz. 18:30-20:00

Miejsce: Audytorium im. prof. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków

Wydarzenie odbywa się w ramach Akademii Spółek Kapitałowych 2019

Fundacja PRO UNIVERSITATIS objęła patronatem działalność Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja. W ramach inauguracji w dn. 6 grudnia 2018 r. odbyło się seminarium naukowe „Wpływ standardów międzynarodowych na Konstytucję i system ustrojowy RP”, prowadzone przez prof. dr hab. Jerzego Jaskiernię. Kolejne seminarium naukowe „Specyfika tłumaczeń prawniczych z języka angielskiego” prowadzone przez dr Pawła Madeja odbyło się w dn. 29 stycznia 2019 r., a w dn. 28 lutego 2019 r. odbyło się seminarium naukowo-szkoleniowe „Mediacja w służbie prawu”.